جهان استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جهان: استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توضیح وکیل احمدی‌نژاد راجع به احتمال تشکیل پرونده تازه

وکیل مدافع محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه گفته می‌شود پرونده جدیدی جهت موکلش در دستگاه قضایی تشکیل شده است هست، توضیحاتی ارائ

توضیح وکیل احمدی‌نژاد راجع به احتمال تشکیل پرونده تازه

توضیح وکیل احمدی نژاد راجع به احتمال تشکیل پرونده جدید

عبارات مهم : پرونده

وکیل مدافع محمود احمدی نژاد مدیر جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه گفته می شود پرونده جدیدی جهت موکلش در دستگاه قضایی تشکیل شده است هست، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش تسنیم، 20 تیر امسال(1396) بود که احمدی نژاد در تصویر العمل به بازداشت حمید بقایی (معاون اجرایی مدیر جمهور در دولت دهم) نامه ای نوشت و ضمن ارائه توضیحاتی، به این بازداشت اعتراض کرد.

توضیح وکیل احمدی‌نژاد راجع به احتمال تشکیل پرونده تازه

بر اساس این گزارش، 5 روز بعد از نامه احمدی نژاد، یعنی 25 تیر، حجةالاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه در یکصدوچهاردهمین نشست خبری خود، توضیحاتی در خصوص نامه مدیر جمهور اسبق کشورمان ارائه کرد و گفت: آقای احمدی نژاد یک نامه سرگشاده نوشتند که فرازهای مختلفی دارد که بخش عمده آن، خلاف واقع هست. متأسفانه مانند هر لحظه از یک فردی چیزی را شنیده و به استناد آن این چنین قضاوت کرده هست. بُعد دیگر قضیه مبنی بر اینکه اینها قابل تعقیب است یا خیر، این است که بخشی از اینها حتماً قابل تعقیب هست. بخشی هم خارج از پرونده مطرح کردند که در جای خود باید پرداخته شود.

همان روز، بعضی رسانه ها از تعقیب قضایی احمدی نژاد به اتهام بیانات خلاف واقع خبر دادند تا اینکه سخنگوی دستگاه قضا در یکصدوشانزدهمین نشست خبری خود در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت در نشست خبری خود از درخواست این تشکل جهت محاکمه احمدی نژاد به وسیله قوه قضائیه خبر داده هست، گفت: قبلاً پرونده ای تشکیل شده است بود که در حال پیگیری هست. همچنین در ماه ها و هفته های اخیر هم مطالب جدیدی رسیده که در حال پیگیری است.

وکیل مدافع محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه گفته می‌شود پرونده جدیدی جهت موکلش در دستگاه قضایی تشکیل شده است هست، توضیحاتی ارائ

با توجه به سخنان معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا، عنوان را از عادل حیدری وکیل مدافع احمدی نژاد جویا شدیم که او در این ارتباط به خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم گفت: در خصوص بیانات آقای اژه ای تا این لحظه چیزی به ما ابلاغ نشده است.

بر اساس این گزارش، حالا باید دید طی روزهای آینده جهت محمود احمدی نژاد به خاطر بیانات اخیرش و اینکه سخنگوی دستگاه قضا بخشی از این بیانات را قابل تعقیب دانسته و اخیراً نیز گفته طی ماه ها و هفته های اخیر مطالبی رسیده که در حال پیگیری هست، پرونده تشکیل و به دادسرا احضار می شود یا خیر؟

به گزارش تسنیم، در واپسین روزها و ماه های ریاست جمهوری احمدی نژاد نیز با شکایت بعضی شکات شخصی و گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس، پرونده ای جهت وی تشکیل شد که این پرونده از سال 91 در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح است و هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است.

توضیح وکیل احمدی‌نژاد راجع به احتمال تشکیل پرونده تازه

واژه های کلیدی: پرونده | دستگاه | احمدی نژاد | نامه احمدی نژاد | سخنگوی قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs