جهان استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جهان: استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کار من با ذوب آهن تمام شده است است / قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید که کارش با تیم ذوب‌آهن تمام شده است است و احتمالا صحبت‌هایی در آینده با تیم سپاهان خواهد داشت.

کار من با ذوب آهن تمام شده است است / قلعه‌نویی

قلعه نویی: کار من با ذوب آهن تمام شده است است

عبارات مهم : بیانیه

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید که کارش با تیم ذوب آهن تمام شده است است و احتمالا صحبت هایی در آینده با تیم سپاهان خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن بعد از شکست دیشب تیمش برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در رادیو ورزش گفت: به نظرم دو بازیکن استقلال باید اخراج می شدند و همچنین داور یک پنالتی جهت ما نگرفت. به نظرم داور آن دیدار داور فدراسیون هست. قبلا هم نسبت به فدراسیون خوش خدمتی هایش را کرده هست. کارشناس داوری به من زنگ زده است و می گوید که ما می ترسیم که حقیقت را بگوییم آیا که در اینترنت به پدر ناموس ما فحش می دهند.

کار من با ذوب آهن تمام شده است است / قلعه‌نویی

او در ادامه گفت: من از باختن ناراحت نیستم. من در مالزی بدتر از این ها را دیده ام. به استقلال و تیام تبریک می گویم ولی به هیات مدیره استقلال اصلا تبریک نمی گویم.

او راجع به جو استادیوم آزادی در بازی ذوب آهن و استقلال اظهار کرد: هنگامی که که بازیکن استقلال روی میلاد فخرالدینی اشتباه می کند، استادیوم به من فحش ناموسی می دهد. به نظرم مسئولان کلوب استقلال باید این جو را مدیریت کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید که کارش با تیم ذوب‌آهن تمام شده است است و احتمالا صحبت‌هایی در آینده با تیم سپاهان خواهد داشت.

امیر قلعه نویی راجع به رفتنش از تیم ذوب آهن و آمدن به سپاهان گفت: من دیگر سرمربی ذوب آهن نیستم. من کارم در این تیم تمام شده است هست. البته از همه هیات مدیره این تیم بسیار تقدیر می کنم. من از تیم ذوب آهن درس های بزرگی یاد گرفتم. امیدوارم هرچه خیر است اتفاق بیفتد. احتمالا یک نشستی با مسئولان سپاهان راجع به سرمربی گری این تیم خواهم داشت.

او ادامه داد: من در کنفرانس مطبوعاتی گفتم مشکلی نیست. کادر فنی تیم ملی می توانست لیست ۳۵ نفره را به فیفا ارسال کند ولی ۲۴ ساعت بعد آن را منتشر کند. بعد از آن مردها بیانیه ای دادند که بخشی از آن بیانیه برمی گشت به سعید آذری. به خاطر همین آذری مصاحبه ای کرد که در آن صحبت های انتشار یافته در آن بیانیه را تکذیب کرد. توصیه جالب اینجاست که آقای ساکت بعد از مصاحبه آذری به او زنگ می زند و به او می گوید که شما آیا وسط آمده اید. اجازه بده ما قلعه نویی را قلع و قمع کنیم. البته او از این کلمه استفاده نکرده ولی نگاهش این بوده هست. چرا؟ چون هنگامی که ساکت به آذری که در بیانیه راجع به او صحبت شده است است می گوید شما آیا آمدی وسط، یعنی به نوعی می گوید اجازه بده قلعه نویی تنها بماند.

قلعه نوعی تاکید کرد: از آذری تقدیر می کنم که پای حق و حقیقت ایستاد کاری که خیلی مدیران از جمله ساکت انجام نمی دهند. آقای ساکت شما خودت می دانی من جهت شما چه کاری کردم. من به خاطر شما از سپاهانی بیرون آمدم که می توانستم با آن قهرمان آسیا شوم. خودت می دانی و خدای خودت. من به خاطر شما از اصفهان بیرون آمدم حالا به آذری زنگ می زنی که آیا آمدی وسط؟

کار من با ذوب آهن تمام شده است است / قلعه‌نویی

واژه های کلیدی: بیانیه | سرمربی | سپاهان | استقلال | استادیوم | تیم سپاهان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs