جهان استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جهان: استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

سفر وزیر امور خارجه به ایتالیا

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به دعوت رسمی آنجلینو آلفانو همتای ایتالیایی خود جهت شرکت در کنفرانس بین المللی «گفت وگوهای مدیترانه ای» روز پنجشنبه وار..

ادامه مطلب

ارتباط غذاخوردن نیمه شب و زیاد کردن ریسک دیابت

محققان به افرادی که عادت به غذاخوردن در نیمه شب دارند در مورد مبتلا شدن به دیابت و بیماری قلبی هشدار می دهند.  ارتباط غذاخوردن نیمه شب و زیاد ک..

ادامه مطلب

۱۵ یا ۱۶ سالم بود که عاشق شدم! / مریم معصومی

مریم معصومی برعکس اتفاقاتی که دورادورش در موردش در حال رقم خوردن و گفتن هست، از نزدیک اوضاعش خیلی تفاوت می کند و شاید نمونه ای باشد جهت این که کسی را دورا..

ادامه مطلب

پیمانکاران ساختمان‌های نوساز و بدون استحکام باید بازخواست شوند / جهانگیری

جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور معاون اول رییس جمهور اطراف زلزله غرب کشور برگزار شد. جهانگیری: پیمانکاران ساختمان های نوساز و بدون استحکام با..

ادامه مطلب

تصمیم ترامپ راجع به فیل‌های آفریقا

رئیس جمهور آمریکا واردات اجزاء متفاوت بدن فیل های آفریقایی به آمریکا را که با نشانه کاربردهای ورزشی وارد این کشور می شود به حال تعلیق درآورد.  ..

ادامه مطلب

قتل و اقدام به خودکشی در اراک

به گزارش ایسنا، سردار عزیزی در اینباره گفت: در نخستین دقایق بامداد امروز گزارش یک مورد قتل در یکی از محله های شهر اراک به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ ا..

ادامه مطلب

۹۰ درصد افراد مبتلا به پوکی استخوان کمبود ویتامین D دارند

یک متخصص ارتوپدی با بیان اینکه کمبود ویتامینD از علت‌های شکستگی و پوکی استخوان هست، گفت: یکی از دلایل عمده ناتوانی عضلات در افراد مسن سطح پایین ویتامین ..

ادامه مطلب