جهان استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جهان: استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کار من با ذوب آهن تمام شده است است / قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید که کارش با تیم ذوب‌آهن تمام شده است است و احتمالا صحبت‌هایی در آینده با تیم سپاهان خواهد داشت. قلعه نویی: کار..

ادامه مطلب

با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد / تراشتگن

دروازه بان بارسلونا اعتقاد است رفتن نیمار از بارسلونا باعث قدرتمندتر شدن این تیم شده است است. تراشتگن: با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد ..

ادامه مطلب

بارو بندیل ام را جمع می کنم که برم ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.19

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.19 /بار و بندیل ام را جمع  می  کنم  که برم ! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امرو..

ادامه مطلب

ناپولی در آستانه حذف، شب آینده جهت پورتو و لایپزیگ

به گزارش ایسنا، در بازی های آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا لیورپول امیدوار است به عنوان تیم سرگروه به مرحله بعد راه یابد. تیم های منچسترسیتی و تا..

ادامه مطلب

تکیه کلام های گزارشگران فوتبال، در لحظات حساس

تا سال های می شنیدیم «گل…» بعدش شد «توی دروازه». حالا هم می شنویم «توی دروازه» منتها نه همیشه. لحن بیان آن هم عوض شده است و فقط یک نفر است که «توی درو..

ادامه مطلب

نگرانی هواداران بارسلونا از تمدید نشدن قرارداد مسی

ستاره بارسلونا هنوز قراردادش را تمدید نکرده و این اتفاق ممکن است در ژانویه رخ دهد. نگرانی هواداران بارسلونا از تمدید نشدن قرارداد مسی ع..

ادامه مطلب

جباروف همچنان در ترکیب ثابت و جباری در لیست ۱۸ نفر

تیم فوتبال استقلال در حالی جهت دیدار با تراکتورسازی آماده می‌شود که سرمربی این تیم مثل هفته گذشته قصد استفاده از دو هافبک بازیساز خود را دارد. ..

ادامه مطلب

توقف اوستنده برابر مارسی ، پانیونیوس از گردونه مسابقه های از بین بردن شد

تیم فوتبال پانیونیوس یونان از افزایش به مرحله بعدی رقابتهای انتخابی لیگ اروپا باز ماند. پانیونیوس از گردونه مسابقه های از بین بردن شد/ توق..

ادامه مطلب

شجاعیان در یک قدمی استقلال

به گزارش ایسنا، داریوش شجاعیان، هافبک طراح تیم گسترش فولاد که بارها این کلوب مانع از جدایی او شده است بود، در یک قدمی حضور در جمع استقلالی ها قرار گ..

ادامه مطلب